Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesi Kurmak İçin Ne Yapmalıyım?

Web sitesi kurmak için öncelikle alanadı ve hostinginizin olması gerekmektedir. Her şey dahil web paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tel: 0212 687 16 16

Web Sitem Kaç Günde Teslim Edilir?

Web siteniz, tüm içerikleriniz hazırda mevcutsa ortalama 7 gün içerisinde tarafınıza teslim edilir. Çok detaylı içeriğiniz yoksa bu süre daha da kısa olabilmektedir. 

Yaptığınız Tasarımı Beğenmezsem Ne Olur?

Yapılacak olan çalışma öncesinde size demo tasarımlar sunularak içlerinden birini seçmeniz istenir. Tasarım seçimini bize bırakırsanız ve yapılan çalışmayı beğenmezseniz, siz çalışmayı beğenene kadar çalışma üzerinde gerekli revizyon çalışmaları yapılır. 

Hizmetinizi Beğenmediğim Taktirde İade Edebilir miyim?

Yapılan çalışmayı beğenmediğiniz taktirde, göz zevkinize uygun şekilde revizyon yapılmaktadır. Buna rağmen iade talebiniz olursa maksimum 7 iş günü içerisinde talep oluşturabilirsiniz. İade işlemlerinde alanadı, hosting ve tasarım lisansı düşülerek kalan tutar tarafınıza iade edilmektedir. Faturalı işlemlerde iade faturası kesmelisiniz. 

Alan Adı ve Hosting Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Alan Adı seçimi yaparken firmanızın adına uygun, kısa ve akılda kalıcı bir seçim yapmanız gerekmektedir. Bu isim ziyaretçilerin web sitenize girerken kullanacağı isimdir. Hosting seçimi yaparken ise, kullanacağınız dosya, resim ve içerik yoğunluğuna uygun olarak bir seçim yapmalısınız. Aksi taktirde kullanım alanınız dolar ve içerik yüklerken, mail alışverişi yaparken problem yaşayabilirsiniz. Alan yetersizliği durumunda bizimle iletişime geçerek bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz. 

Bayilik Veriyor musunuz?

Tüm hizmetlerimizi, çevrenizdeki müşterilerinize ve portföyünüze satış yapabilmeniz için bayilik hizmetimiz vardır. Hizmet çeşitine göre satılacak hizmet üzerinden yüzdelik komisyon ile kar elde edebilirsiniz. Bayilik şartlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.